logo stranky

Příští závod

dalsi zavod

Partneři

OC Kvartet Obec Cista SHR Autodoprava Martinec

Aktuálně

Autumn RC Rally

Autumn RC Rally

24. 10. 2015 - CRC - Čistá

Poslední závod sezóny 2015 šampionátu CRC nás zavedl ke Kulturnímu domu v obci Čistá u Mladé Boleslavi. Čekala na nás spíše kamenitá šotolina míšená s trávou, ale i velmi přilnavý a techničtější asfalt. A hned ráno se děli zajímavé věci. Marek Střihavka měl hned v RZ1 problém a musel spravovat a v neposlední řadě přijel Pepa Vacek pár minut před svým startem do závodu. Tuto RZ vyhrál Dejv, ale již tato 1. zkouška ukázala, že se pojede o každou desetinku, protože rozdíly byly opravdu minimální. Více zde.

Rally Smrzovka

RC Rally Sandpit

13. 9. 2015 - CRC - Ujkovice

Další závod CRC nás zavedl do statku kousek od pískovny v Ujkovicích. Čekalo na nás 10RZ spíše na kamenitém podkladu. Oproti loňsku ubyla pasáž prašné šotoliny v zadu na pozemku, ale na druhou stranu přibyly zajímavé pasáže na trávě. Ještě před startem závodu se dostal do problémů Martin Knespl, který musel opravit prasklý řemen. Naštěstí opravu stihl. Více zde.

Rally Smrzovka

RC Rally ZŠ Smržovka

23. 8. 2015 - CRC - Smržovka

Dalším závodem CRC nás zavedl na zajímavé tratě 2. ročníku k základní škole ve Smržovce. Sešlo se tu 27 závodníků, kteří sváděli souboje o každou desetinku. Do závodu vstoupil nejlépe Martin Desenský který vyhrál 1.RZ o 4,6 vteřiny před Davidem Mišalkem. Bohužel po Martinových problémech musel po 3.RZ ze závodu odstoupit. Více zde.

Rally Kvartet

RC Rally Kvartet

12. 7. 2015 - CRC - Kosmonosy

V neděli 12. července se jel další závod šampionátu CRC, tentokrát na "dlaždičkách" u obchodního centra Kvartet. Byly zde přidané nové úseky, travnatá cesta a kluzká dlažba kolem bazénu a tyto 2 nové pasáže spojovala cesta "rovnou přes zahrádku". Více zde.

Rally Jizera

RC Rally Jizera

13.-15. 6. 2015 - CRC - Hrádek n. Nisou

Dalším závodem šampionátu CRC byl dvoudenní závod pořádaný na legendárních tratích v Hrádku nad Nisou v areálu Vulkán. Povrch tratí byl rozmanitý, dole v areálu rozbitý asfalt a nahoře krásně šotolinové úseky. Časy zpočátku byly velice vyrovnané, závisely na každě desetince. Do závodu vstoupil nejlépe Mára stíhán Dejvem, Martinem K., Prochym, Frantinem,.. Více zde.

Rally Kilimanjaro

RC Rally Kilimanjaro

30. 5. 2015 - CRC - Dvůr Králové

30. 5. se jel 4. závod CRC ve Dvoře Králové. Sešlo se nás tu o něco méně než v předešlých závodech, ale 35 závodníků je stále dost. Do závodu vstoupil nejlépe Mára, stíhán Richardem N. A Martinem Knesplem. Závod ukázal, že se trestá každá chybička. Více zde.

Rally Praha Petrovice

RC Rally ZŠ Praha Petrovice

2. 5. 2015 - CRC - Praha

V sobotu 2. 5. se jel další závod CRC, tentokrát v nové lokalitě u základní školy v Praze (Petrovice). Už od rána byly souboje o "špici" hodně vyrovnané. Po přeskupení byli na předních 3 místech jezdci RC Clubu Čistá v pořadí Mára, Dejw, Prochy. Více zde.

Rally Show 2015

Spring RC Rally Březno

11. 4. 2015 - CRC - Březno

Dne 11. 4. se jela derniera oblíbeného závodu Spring RC Rally Březno. Závodilo se zde naposledy, z důvodu stavby kurtů. Možná i proto se zde sešlo 54 závodníků. Více zde.

Rally Show 2015

Rally Borek Čistá

21. 3. 2015 - CRC - Čistá

Na konci března se jel úvodní závod Czech Rally Championship, a to jak je tradicí v Čisté u Mladé Boleslavi. Byli zde vidět zajimavé souboje napříč startovním polem. Více zde.

Rally Show 2015

II. Novoroční RC Rally Show

3. 1. 2015 - CRC - Kosmonosy

Dne 3. 1. 2014 se pojede závod nespadající do celkového bodování CRC, ale jen pro kvalitní svezení a zkrácení čekání na "ostrou" sezónu. Můžeme se jistě těšit na vyrovnané souboje do posledních metrů. Budeme se těšit a 3. 1. v OC Kvartet naviděnou.